Proč náš jídelníček

Podstatou našeho jídelníčku je to, že my tělu neodpíráme naprosto nic.  Zásadně se zdržujeme slova „dieta“, neboť každá dieta s sebou nese mnohá omezení a spousty odříkání. Žádná dieta nikdy nemůže fungovat, pokud se při ní necítíte dobře.

Díky přesným výpočtům, které zohledňují váš věk, pohlaví i denní výdej energie tak dostane vše, co za den potřebuje a nebude mít tedy pocit, že si musí nechávat něco „stranou“. Tehdy, když tělo cítí, že má všeho dostatek, začne se svých nadbytečných kil přirozeně zbavovat. A především i Vy se při tom budete cítit dobře.

Ke každému přistupujeme individuálně. Jídelníček Vám vytvoříme na míru a přizpůsobíme ho Vašim individuálním potřebám a přáním. Nebudeme vás nutit jíst něco, co nechcete, nebo vám naopak odpírat něco, co máte rádi. Chodíte na obědy do restaurace? Pracujete nepravidelně nebo na směny? Máte sedavé zaměstnání nebo se v práci naopak nezastavíte? Sportujete pravidelně nebo si chodíte zacvičit jen občas, když máte náladu a čas? Jde Vám o redukci tuků nebo chcete naopak nabrat svalovou hmotu? „Zahřešíte“ si někdy např. na rodinné oslavě apod.? Pro nás není nic z toho problém. Jídelníček vytvoříme na míru i Vám.

A co je nejdůležitější. Pokud se bude cítit dobře Vaše tělo, budete se cítit dobře i Vy.

 

Co je naším cílem

Dodržování zdravého jídelníčku není nijak složité, ani finančně nebo časově náročné. Nemusíte každý den vařit složitá jídla, shánět speciální potraviny v obchodech se zdravou výživou nebo dokonce přes internet. Nemusíte kupovat drahé potravinové doplňky. V podstatě jde jen o to, naučit se, po kterých potravinách v obchodě sáhnout, které tam raději nechat a jak je nejlépe zkombinovat.

Naším cílem není připoutat si vás po zbytek života. Naším cílem je během pár týdnů Vás naučit, jak si máte jídelníček sestavovat sami. Kdy je potřeba některé potraviny jíst a kdy se jim naopak vyhnout. Jaké množství a jaký poměr potravin jsou pro Vás ideální. Kdy si na sebe během dne udělat čas a něco malého sníst. Jak potraviny v obchodě nejlépe vybírat, připravovat je a kombinovat.

Chceme Vás naučit, jak být v tomto ohledu naprosto samostatní tak, abyste nás už nepotřebovali.

 

Výhoda našeho poradenství

Potřebujete jídelníček upravit? Nevíte si s něčím rady? Něco vám „uklouzlo“ a potřebujete poradit, co teď? Po celou dobu Vašeho programu jsme na telefonu a nabízíme Vám možnost okamžitých konzultací a korekcí jídelníčku.