Vacupress Qantero

Vacupress Qantero

Tento ryze český vacupressní přístroj pracuje na principu vakuových rázů a slouží k ošetření těla a jako jeden z mála i k ošetření obličeje. Nová generace Qantero přístrojů je certifikována v Evropě, Americe a nově jako lékařský přístroj. Ve své kategorii má nejúčinnější výsledky. Qantero se používá k odstranění celulitidy, celkovému zeštíhlení, odvodnění nohou, celkové detoxikaci těla a k produkci nového kolagenu v tkáních.

Jak ošetření probíhá

Nejprve se pomocí speciálních nástavců aktivují lymfatické cesty. Po té se nanese hřejivá emulze s capsaicinem , po té se začíná na bříšku, pak se pokračuje na nohy. Ošetření se liší podle výběru procedury a trvá od 30 do 60 minut. Mezi jednotlivými procedurami by neměla být pauza kratší jak jeden den a delší jak šest dnů. První tři procedury jsou detoxikační, tzn., že jsou vylučovány balastní látky usazené v ošetřovaných partiích. Po prvních procedurách se může objevit lehká únava, bolest hlavy, změna barvy, konzistence a barva moči. V tomto období se objevuje první úbytek objemu ošetřovaných míst a u čtvrtého ošetření se začínají objevovat změny na pokožce, jako je znatelná pevnost, pružnost a hladkost. Pokud si chce klient udržet tento stav, doporučujeme udržovací ošetření, které se provádí jednou za dva až čtyři týdny. Přístroj Qantero dokáže v mnoha případech i odstranit drobné varixy, tzv. metličky. Pokud máte o toto ošetření zájem informujte obsluhu.

Detoxikační kůra

Při detoxikační kůře se aktivují buňky tzv. makrofágy, které spolu s lymfatickým systémem dopravují do krve toxický odpad , ten se odfiltruje v játrech, ledvinách a poté vyloučí z těla. Dochází k vyplavení zbytkových produktů látkové výměny, tzv. metabolitů a k výraznému posílení podkožního vaziva a ke zpevnění pokožky. Detoxikace vydrží cca 6 měsíců. Pro detoxikaci Vám postačí 6 kůr.

Anticelulitidní kůra

Při ošetření dochází k vysokému prokrvení a  rozbití tukových shluků kolem buněk na povolených, nebo zpřetrhaných vláknech. Zároveň se aktivují nové buňky, které začnou vytvářet nová kolagenová vlákna a tím dochází ke zpevnění a vypnutí pokožky. Tato procedura zcela potlačí , nebo zmírní projevy celulitidy. Pro toto ošetření je doporučeno 10 kůr.

Zeštíhlující kůra

Při této kůře dochází ke stejným účinkům jako u předešlých dvou procedur. Je ale více zaměřena na látkovou výměnu v ošetřované oblasti. Speciální hlavicí jsou do tkáně dodávány vakuové rázy, které výrazně aktivují lymfatický systém, pomocí kterého krevní řečiště odvádí tukové buňky z těla. Pro zeštíhlení doporučujeme 15 kůr.

Zeštíhlení paží

U tohoto ošetření dochází ke zvýšení metabolismu v ošetřované oblasti a k utažení pojivových vaziv. Tímto docílíme pevnosti a zeštíhlení tzv. povislých paží. Pro zeštíhlení paží doporučujeme 15 kůr.

Lymfodrenáž oteklých nohou

Lymfodrenáž poskytuje okamžitou úlevu oteklým nohám. Za pomoci nízké frekvence vakuových rázů, dochází k aktivaci lymfatického systému a k odvodnění ošetřované oblasti. Toto ošetření se podstupuje dle nutnosti.

Lifting tváře a krku Kontraindikace ceník