Průběh tréninku

Jak probíhá trénink

Každá lekce začíná úvodní zahřívací částí, po které následují 4 bloky cviků. Každý z těchto bloků trvá přibližně 4-5 minut a je tvořen sestavami cviků, zaměřenými na určitou oblast tréninku tak, aby se postupně procvičily rychlost, síla, stabilita, rovnováha, koordinace, posílily břišní svaly a zpevnil střed těla. Trénink je vždy zakončen příjemným protažením a uvolněním.

Cvičí se především s vahou vlastního těla. Pomocí někdy jednoduchých a jindy zas až neuvěřitelných pohybů a jejich nejrůznějších kombinací postupně procvičíte všechny svaly, které máte. Některé tréninky probíhají také s využitím jednoručních činek, zátěží nebo závěsného systému („TRX“).

Cvičíme buď individuálně (1-3 lidi) u nás v centru nebo skupinově ve fitness nebo sportovních centrech.

Individuální lekce u nás v centru

Na lekcích u nás v centru cvičíte sami nebo ve dvojici. Výhody takového tréninku jsou jasné – máte záruku, že cviky budete pod vedením instruktora provádět správně, takže cvičení bude skutečně efektivní a nebudete si případně špatným prováděním cviků ubližovat. Málokdo je totiž schopný sám sebe během tréninku ohlídat.

Proto jsou tyto lekce vhodné především pro začátečníky, kteří nemají s INSANITY zatím moc zkušeností, ale i pro pokročilé, kterým vyhovuje individuální přístup a chtějí si být jisti tím, že cvičení provádějí skutečně správně.

Lekce probíhají denně, stačí se domluvit na termínu a můžeme začít!

Skupinové tréninky

Pokud vám vyhovují spíše skupinové lekce, nabízíme také skupinové tréninky na různých místech v Praze, na kterých můžete změřit své síly s ostatními. Cvičíme zatím 2x týdně v pondělí a v pátek.