Ve fitness centru

Další možností je, že s klientem budeme navštěvovat fitness centrum, kam je již zvyklý docházet. V případě, že ještě nikam cvičit nechodí, tak poradíme, jak by centrum mělo být vybaveno, aby co nejvíce vyhovovalo individuálním požadavkům klienta.

Nabízíme Vám dvě varianty poradenství:

  1. Trenér Vám během jedné až dvou návštěv seznámí s vybavením zvoleného fitness centra a předvede Vám správné provedení cviků a vysvětlí základní metodiku cvičení. Dále již cvičíte samostatně.  Toto je vhodné zejména pro mírně pokročilé až pokročilé jedince. V případě zájmu Vám trenér připraví tréninkový plán, který bude zaměřen na požadovaný cíl, kterého chcete dosáhnout.
  2. Trenér s Vámi bude navštěvovat fitness centrum pravidelně. Při první návštěvě provedeme diagnostiku Vašeho pohybového aparátu. Tato diagnostika Vám odhalí, které svaly máte oslabené a které naopak přetížené nebo zkrácené. Vysvětlí Vám správné provedení cviků jak na strojích, tak  s činkami. Připraví pro Vás tréninkový plán, který bude zaměřen na předem domluvené cíle. Tento varianta je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé jedince.