U nás v centru

Není vám příjemné prostředí posilovny nebo veřejné tělocvičny? Je vám bližší cvičit ve větším soukromí, nebo byste spíše než na strojích raději posilovali s vahou vlastního těla? Pro všechny, kteří hledají jiný způsob cvičení než klasickou posilovnu, máme řešení v podobě tréninků v naší tělocvičně. Během nich se naučíte jak se zpevnit a posilovat s vahou vlastního těla. K tréninku využíváme jednoduchých cvičebních náčiní jako jsou expandéry, jednoruční činky, gymnastické míče, overbally, nestabilní plochy (bosu, labilní čočky, propriofoot) nebo závěsné systémy (TRX), se kterými snadno procvičíte každý sval vašeho těla. Velkou výhodou těchto pomůcek je, že jsou snadno dostupné a pro většinu lidí není velkou překážkou pořídit si je i domů, kde se pak můžete cvičení věnovat pravidelně několikrát týdně. 

Během lekcí Vás naši zkušení instruktoři provedou těžkými začátky a vysvětlí, jak cvičit tak, aby pro Vás bylo cvičení co nejvíce efektivní a zároveň nemělo negativní dopady na Vaše zdraví. Každá hodina je sestavena klientovi přesně na míru podle toho, čeho chce dosáhnout. Tréninky jsou vedeny individuálně, v případě zájmu můžete ale cvičit i ve dvojici.

Každá lekce se skládá z úvodní (zahřívací) části, která obsahuje kardio rozcvičení, dynamickou rozcvičku a lehké protažení. Následuje hlavní (cvičební) část, jejíž důležitou součástí jsou stabilizační cvičení (aktivace hlubokého stabilizačního systému) a samotné posilování. Jako poslední je pak zařazená závěrečná (kompenzační) část.